Parandada ise

From МНОГОПОЛЯРНОСТЬ
Jump to: navigation, search

Festival ühendab noorust!

         

     Paljud hakkavad kord jääma mõttesse isearenemise kohta ja vaatamata eelolevale raskustele saavutavad erinevaid edusid, muutuvad ise ning muudavad ümbritsevat maailma.

     Kuidas kinnitab ajalugu, realiserida inimese põhisoovi enesemuutmisest ja muutmisest maailma täiuslikumaks ei oleks võimalik ilma ühiskonna toeta. Igaüks mõistab uute teadmiste loomeosa inimese elus.

     Eriti on hea, et koos Leeduga toimub Festival «Taassünd» samuti Venemaal ja Kazahstanis

     Oleme püüdnud kutsuda osalemiseks festivalis kaastöötajaid naaberalast. Niimoodi Kaunas linn sai Rahvusvahelise Noortefestivali keskuseks.


Karta.jpg
    

         

     Rahvusvahelise Noortefestivali  «Taassünd» piiride laiendamine ei ole ainult geograafiamõiste. Mida rohkem osalejaid on festivali liikumises, seda olulisem  ja rikam  on selle sisu. Iga noorteühendus, ühing või piirkond toob oma leiu, praktilise oskuste, saavutuste ja kogemuste huvitavad vormid, sisse kirjutades Rahvusvahe  lise Noortefestivali ajalukku uue-, selge- ja elusküljed.

     Erineva vanuse inimesed valivad seda pidu, sest see on huvitav. Kõige meeldivam on see, et festivali külastamise motiivide hulgas  on esimesel kohal soov tutvuda inimese sisemaailma tunnetamise uusimate metoodikate  ja elu toetamise tehnoloogiatega.

     Edaspidine praktika aitab kindlasti Rahvusvahelise Noorte Festivali idee täiustada selleks, et säilitada selle ühtsust, ühist suunda ja harmooniat ja samaaegselt kindlustada igas piirkonnas sündmuse ainulaadsust. Festival võib olla üks väheseid  pidusid, mis ühendavad erinevaid  põlvkondi, kultuure ja rahvasid. Täiustusel ei ole piire! Kui oleme koos, siis see  juba  on edasiminek! Täna, kui Festival  «Taassünd. Tuleviku noored» hakkab rahvusvaheliseks, sõltub meist, kas saaks see sündmus tõeliseks peoks.

    

     Rahvusvaheline Noortefestival «Taassünd. Tuleviku noored» on energia tugev  allikas selle eesmärgi teostamiseks!


Gerb Kaunas.jpg

Kaunas on

Leedu süda

Blok.jpg

Tegevused

Teemad

Dvizhenie.jpg

Meie organisatsioon

Piltid

Pressa.jpg

Media meist

artiklid

Film.jpg

Filmid meist